Špansko slavilo protiv Odre i s optimizom gleda prema nastavku prvenstva

Špansko je pobijedilo Odru 3:1 u 19. kolu 4. NL – Središte Zagreb. Zaslužena pobjeda Crvenih prema svim parametrima.

Dvostruki strijelac bio je Antonio Đurić, ovozimsko veliko pojačanje Španskog, nekadašnji junior Dinama koji je nastupao u Ligi prvaka mladih.

Špančani su poveli praktički već u prvom napadu. U 1. minuti strijelac je bio Đurić. Na 2:0 povisio je Karlo Althaller u 37. minuti. Odra je smanjila na 2:1 golom Nike Tolja na početku drugog poluvremena.

Konačnih 3:1 postavio je Đurić svojim drugim golom u 55. minuti.

Špansko je ostalo na petom mjestu s 33 boda, ali se primaklo na dva bodu četvrtoplasiranom Prečkom.

Mladost iz Zaboka vodeća je s 43 boda, Ravnice imaju bod manje, dok je Golubovec treći s 39 bodova.

Špansko u sljedećem kolu gostuje kod Brezovice, a potom dočekuje Ivančicu. Crveni s optimizmom gledaju prema nastavku prvenstva. S nekoliko pobjeda u nizu mogli bi se umiješati u borbu za vrh ljestvice.