SHPAOLIN

Programom rada škole nogomata SHPAOLIN, provode se  aktivnosti treninga i prezentacije škole nogometa po školama i vrtićima, održavamo edukacije trenerima kluba za provođenje plana i programa, treninga djece i roditeljskih sastanaka, provođenju edukacijama o fair playu, prevenciji nasilja u športu, pokaznim treninzima, komunikaciji sa djecom i roditeljima polaznicima programa, animaciji  i djeljenju letaka interesnoj skupini u vrtičima i školama.

Provedbom rada škole nogometa SHPAOLIN  postigžu su slijedeći rezultati:

1. Redovito i kvalitetno provođenje trenažnog procesa
  2. Redovito i kvalitetno provođenje natjecanja u okviru odigravanja utakmica i turnira
  3. Održavamo prezentacijske treninge i edukacije iz nogometa u vrtićima, osnovnim školama te srednjim školama.
  4. Organizacija i provođenje Međunarodnog turnira “Darko Tironi U-11” , na kojem je sudjeluju ekipe iz šest država EU.
  5. Organizacija i provođenje Turnira “Shpaolin kup “za šest uzrasnih kategorija sa 40 različitih klubova iz Zagreba i okolice
  6. Sudjelovanje na četiri međunarodna turnira u Hrvatskoj, Bumbar cup u Varaždinu, Turnir ZNS-a u Medulinu, Turnir Limača Sesvete cup i Bubamara Cup u Zagrebu na kojima su sudjelovale ekipe našeg kluba.