Špansko izgleda moćno: Dominacija protiv jakog suparnika

Špansko i Gaj Mače odigrali su 1:1. Špančani su upisali remi u pretposljednjoj pripremnoj utakmici protiv vrlo jakog protivnika, šestoplasirane momčadi 3. NL Centar, koja u svojim redovima ima nekoliko bivših prvoligaških i drugoligaških igrača.

Špansko je povelo golom Borne Ivanuša u 15. minuti, a Gaj Mače izjednačio je preko Martina Šabana u 41. minuti.

U prvom poluvremenu gledali smo izjednačenu utakmicu, s nekoliko šansi s obje strane, no u drugom dijelu Špansko je ubacilo u višu brzinu i dominiralo.
Prema prikazanoj igri, Špančani su trebali slaviti, no zakazala je realizacija.

Špansko izgleda moćno

Raduje jako dobro igra, pogotovo jer se Crveni nalaze u posljednjoj fazi priprema i osjeti se lagani umor. Nakon šest mjeseci upornog rada, trener Dražen Bobinec uspio je stvoriti automatizme u igri.

Može se reći da se sada vidi rukopis trenera, a treba očekivati još bolje igre Špančana kada se momčad osvježi od napornog rada i počne proljetni dio sezone.

Špansko doista izgleda jako dobro, s pristiglim zimskim pojačanjima sklopljena je moćna momčad koja bi mogla opasno napasti prvo mjesto i ulazak u viši rang.

Špansko posljednju pripremnu utakmicu igra protiv Zrinskog iz Farkaševca.