Jubilarni 20. “Tironi” najjači dosad: Očekuju se najveći hrvatski klubovi

Jubilarni 20. Međunarodni nogometni turnir Darko Tironi za limače održat će se na terenima NK Špansko 25. i 26. svibnja 2024.

Pripreme su u punom jeku. Očekujemo najmasovnije  i najkvalitetnije natjecanje od osnutka turnira. Udarne momčadi trebali bi poslati i najveći hrvatski klubovi, dakle Dinamo, Hajduk, Osijek i Rijeka, a očekuju se i inozemni gosti.

Podsjećamo da se već tradicionalni turnir dječaka do 11 godina, jamačno najjači na ovim prostorima, održava pod medijskim pokroviteljstvom Sportskih novosti, a u spomen Darku Tironiju, poznatom hrvatskom novinaru i  nekadašnjem uredniku Sportskih novosti te glasnogovorniku i članu Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza..