Špansko slavi na dan grada heroja: Mršić za pobjedu, zapaljene baklje u čast Vukovara i Škabrnje

Špansko je na dan grada heroja pobijedilo Devetku 2:1 u 14. kolu 4. NL Središte Zagreb.

Uoči utakmice navijači Španskog u čast Vukovara i Škabrnje zapalili su baklji te je održana minuta šutnje za poginule hrvatske branitelje i sve žrtve u Domovinskom ratu.

Špančani su poveli u 13. minuti golom Luke Grubišića. Gosti su izjednačili u 44. minuti preko Mateja Jazvića.

Pobjednički pogodak postigao je Filip Mršić u 54. minuti. Špansko ima 21 bod i trenutačno drži osmo mjesto.

U posljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva Špančani gostuju kod Straže. Utakmica se igra 25. studenog u 13:30.