Pioniri NK Špansko (2008 i 2009) bili su u dvodnevnom posjetu NK Bilju u Baranji.

Pod vodstvom trenera Ivana Bošnjaka, ekonoma Ivana Bertića i tajnika Zvonka Lucića, Pioniri NK Špansko u dvodnevnom posjetu 4. i 5. lipnja 2022. posjetili su NK Bilje. Domaćini su nas ugostili u sportsko-edukatvinom izletu. Uz dobar nogomet ( gdje smo pobijedili 7:3), nastavili smo s razgledavanjem grada Osijeka i cijele Baranje.

Općina Bilje uz domaćina NK Bilje organizirala je djeci vožnju brodom uz stručnog vodiča po Kopačkom ritu gdje je strpljivo odgovarao na sve dječje upite vezane za Kopački rit. Isto tako posjetili smo i novoobnovljeni Dvorac Tikveš gdje je djeci mladim nogometašima prikazan kratki film o Dvorcu Tikveš uz multimedijalno razgledavanje Baranje.

HNK BILJE Klub je osnovan 1924. godine. Do sada je promijenio nekoliko službenih naziva: Silni, Vatrogasac, Borac, Košutnjak, Jedinstvo, Jelen (1979./80. NK Jelen Zlatna Greda se integrirao u NK Bilje) i Bilje. Trenutno se natječe u 1. županijskoj nogometnoj ligi osječko-baranjskoj.

Zahvaljujemo se NK Bilju i upravi kluba na čelu sa predsjednikom Sašom Miletićem na izvrsno organiziranom sportsko edukativnom susretu.