Pripremna utakmica seniora NK Špansko – NK Mladost Zabok 2:1

U ponedjeljak 17. siječnja seniori našeg kluba počeli su  s pripremama uz nekoliko novih igrača za nastavak natjecanja 4. NL Središte Zagreb – A. Uz treninge odigrali su i drugu prijateljsku utakmicu u srijedu 26. siječnja na našem terenu sa umjetnom sa NK Mladost iz Zaboka, pobjedivši sa 2:1. Gosti su poveli lijepim golom Poljaka iz slobodnog udarca u ranoj fazi prvog poluvremena, ali naši igrači se nisu predali i uspjeli su prvo izjednačiti, a potom i dati 2. gol lijepim proigravanjem i akcijama. Golove su postili Pavlek i Kokorić. U tom prvom poluvremenu još je bilo lijepih akcija i proigravanja obje ekipe, ali se rezultat nije promijenio. U 2. poluvremenu su obje momčadi napravile zamijene igrača u kojem je također prikazana dobra igra sa nekoliko prilika na obje strane, međutim rezultat se nije promijenio. Sljedeću provjeru seniori imaju u nedjelju 30. siječnja kad idu u goste ekipi NK Naftaš Ivanić Grad.