Špansko preokretom do tri boda protiv Vrapča

U 18. kolu 3.HNL Središte Vrapče je svratilo u kvart pored. Točnije u Špansko.

Domaćin bez kartoniranog kapetana Bajana lošije kreće u susret. Duga lopta preko cijele obrane Španskog. Fajdiga puno brži od domaće obrane i to je već u trećoj minuti 0:1 lijepim udarcem u malu mrežicu.

Cijelo prvo poluvrijeme nakon gola Špansko napada uz pomoć izrazito jakog vjetra no bezuspješno.

Tek promjenom strana Špansko iz kornera i udarca glavom poravnava na 1:1. Strijelac je bio Milinović u 66. minuti.

Špansko i dalje napada nakon poravnanja. Novi gol dolazi u 75. minuti prelijepim volej udarcem Glavinića sa 10ak metara pod gredu.

Zanimljivo je reći da su sva tri gola pala na strani na kojoj snažan vjetar na ovoj utakmici uvelike otežava napad i samim time preokret Španskog je dramatičniji. Pohvale!

Izvor: Spotrinfo