Stipe Brnas novi trener seniora dok je Vukelić imenovan sportskim direktorom  NK Špansko

Uprava kluba na osobni zahtjev iz osobnih razloga razriješila je dužnosti trenera seniora i imenovala  na mjesto sportskog direktora kluba. Mihovil Vukelić dao je veliki doprinos razvoju kluba, smatramo da i dalje može svojim angažmanom lojalnosi i privrženosti klubu i dalje doprinositi našoj sportskoj zajednici.

Stipu Brnasa ne treba posebno predstavljati nogometnoj javnosti. Kao igrač i kao trener postigao je zapažene rezultate. U svojoj nogometnoj karijeri kao igrač i kao trener sudjelovao je u razvoju kluba.

Svoju prvu seniorsku utakmicu vodit će u srijedu 21.travnja u 17:00 sati protiv Zagorca iz Krapine.