Ovdje možete pročitati najnovije vijesti.

Odluke HNS-a i ZNS-a: Utakmice bez gledatelja do 31.03.2020.

Rukovodstva Hrvatskog nogometnog saveza i ZNS-a donijeli su novu mjeru sa svrhom zaštite gledatelja, klubova, igrača i natjecanja. Više u nastavku

Špansko izgubilo bodove u sudačkoj nadoknadi

Sudačka nadoknada od 4 minute se pokazala kobna za nogometaše Španskog. Naime, u 93. minuti gostujući igrač Pejić je nakon izvedenog kornera postigao pobjedonosni gol za goste.

NK Špansko – NK Vinogradar (subota 15:00)

Poštovani članovi, roditelji, prijatelji i navijači pozivamo vas da podržite seniore NK Špansko u utakmici 16.kola 3. HNL Središte u sezoni 2019/20. Nakon odlično odrađenih priprema konačno počinje dugo očekivano prvenstvo u kojem je cilj osigurati ostanak u trećeligaškom društvu.

PRIJE POČETKA PRVENSTVA NAŠI SENIORI ODIGRALI POSLJEDNJU PRIPREMNU UTAKMICU U KUTINI

Jučer su naši seniori imali jedan lijepi izlet koji je iskorišten za posljednju provjeru prije početka prvenstva i odigrali prijateljski susret sa HNŠK Moslavinom iz Kutine.

USPJEŠNO ZAVRŠEN TURNIR/LIGA U JAZBINI ZA GODIŠTE 2007. I 2008.

Dana 16. veljače, je završen turnir/liga u Jazbini na kojem su naša dva godišta uspješno nastupila.

NAŠI KADETI OSVOJILI ZIMSKI TURNIR JUNIORA I KADETA

Naši su kadeti osvojili zimski turnir juniora i kadeta.

Na  NC Pongračevo u organizaciji NK Sloga, odigran je zimski turnir juniora i kadeta.

Više u nastavku obavijesti.

ZDRASTVENI PREGLED ZA SPORTAŠE

Poštovani roditelji i igrači,

u nastavku obavijesti su preostali termini za liječničke preglede u Borovju pa Vas molimo da što prije rezervirate termin kako bi mogli na vrijeme dostaviti listu u Polikliniku Zagreb-Borovje.

VIKEND RASPORED

U Turnirima je dodan vikend raspored  za 1.-2.2.2020.

RADOVI U NK ŠPANSKOM

Poštovani članovi, prijatelji, roditelji, navijači i simpatizeri NK Špansko

Ovim putem izvješćujemo vas kako su započeli pripremni radovi za postavljanje novih kontejnera u našem Klubu.

Detalji u nastavku obavijesti.

Dodan je vikend raspored

Dodan je vikend raspored na stranici Turniri.

Dodan je raspored treninga za tjedan 20.1-26.1-2020.

RASPORED UTAKMICA SHPAOLIN CUP 2020.

U repozitoriju Turniri, dodan je raspored utakmica za vikend 18.12.-19.12.2020.

DODAN JE RASPORED TRENINGA

U repozitoriju Raspored treninga dodan je raspored za nadolazeći tjedan.

RASPORED UTAKMICA SHPAOLIN CUP 2020.

Poštovani,

pod odjeljkom Turniri dostupan je raspored utakmica za nadolazeći vikend 11.-12.1.2020.

Promjene vezano uz trenere

Poštovani članovi kluba,

započinje drugi dio sezone te Vas obavještavamo o promjenama vezano uz trenere i njihove kontakt brojeve da im se možete javiti za sve dogovore, nejasnoće ili pitanja.  Radujemo se zajedničkom radu za dobrobit svih članova Kluba!

Dosupan je raspored treninga za tjedan 7.1.-12.1.2020.

Dodan je raspored treninga za tjedan 7.1.-12.1.2020.

IZVRSTAN REZULTAT NAŠIH JUNIORA NA DVORANSKOM PRVENSTVU

Naši juniori osvojili su izvrsno 3. mjesto na dvoranskom prvenstvu Zagrebačkog nogometnog saveza (ZNS). Čestitke igračima i njihovom treneru g. Vedranu Periću na odličnom plasmanu te predstavljanju našeg kluba NK Špansko.

Dostupan je raspored treninga za tjedan 16.12.-22.12.2019.

Dodan je raspored treninga za tjedan 16.12- 22.12.2019.

Dostupan je raspored treninga za tjedan 9.12.-15.12.2019.

Dodan je raspored treninga za tjedan 9.12.-15.12.2019.

VELIKI USPJEH NAŠIH ZAGIĆA

Veliki uspjeh naših Zagića.

Adresa: Slavka Batušića 2, Špansko - Zagreb, Hrvatska, E-mail: nogometni.klub.spansko1958@nkspansko.hr ,

Tel: 01/ 3894-325

NK ŠPANSKO .