Ovdje možete pročitati najnovije vijesti.

RASPORED TRENINGA ZA TJEDAN 29.6.-5.7.

Dodan raspored treninga za nadolazeći tjedan, 29.6-5.7.2020.

JOŠ JEDAN POKAL U VITRINAMA KLUBA

Dečki generacije 2009. godište u subotu pobjedom nad ekipom Mladosti od 3:1 su osvojili 2. mjesto.Više informacija u nastavku.

Zagići su osvojili prvo mjesto u ligi Doberman

Zagići 2012. godište nastupali su na Zimskoj ligi Doberman, koja se zbog epidemije odužila te završila ovaj vikend. Naši najmlađi nogometaši osvojili su prvo mjesto.Više informacija u nastavku.

Raspored treninga za tjedan 01.06.-07.06.2020.

RASPORED TRENINGA ZA TJEDAN 25.05.-31.05.2020.

Dodan je raspored treninga za tjedan 25.05.-31.05.2020.

Objavljen raspored treninga za tjedan 18.05.-24.05.2020.

Dodan je raspored treninga za tjedan 18.05.-24.05.2020.

Nastavno na preporuke Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Radna skupina snažno preporučuje svim klubovima, osim seniorskim momčadima prvoligaških klubova, da ne održavaju treninge do 10. lipnja 2020. godine. Detalji u nastavku obavijesti.

Preporuka za treninge/pripremne utakmice i športsko-rekreativne aktivnosti tijekom epidemije COVID-19

Ove se preporuke odnose na provedbu mjera prilikom športsko-rekreativnih aktivnosti na otvorenim športskim objektima tijekom epidemije koronavirusa (COVID-19) radi zaštite korisnika i djelatnika objekta te drugih suradnika.Više u nastavku obavijesti.

Odluka IO HNS-a o natjecanjima iz natjecateljske godine 2019./20

Nakon jučerašnjeg sastanka tajnika Središnjeg državnog ureda za šport, Tomislava Družaka, s predstavnicima Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, predloženi su datumi za mjere popuštanja u sektoru sporta.

Više u nastavku obavijesti...

Odluke HNS-a i ZNS-a: Utakmice bez gledatelja do 31.03.2020.

Rukovodstva Hrvatskog nogometnog saveza i ZNS-a donijeli su novu mjeru sa svrhom zaštite gledatelja, klubova, igrača i natjecanja. Više u nastavku

Špansko izgubilo bodove u sudačkoj nadoknadi

Sudačka nadoknada od 4 minute se pokazala kobna za nogometaše Španskog. Naime, u 93. minuti gostujući igrač Pejić je nakon izvedenog kornera postigao pobjedonosni gol za goste.

NK Špansko – NK Vinogradar (subota 15:00)

Poštovani članovi, roditelji, prijatelji i navijači pozivamo vas da podržite seniore NK Špansko u utakmici 16.kola 3. HNL Središte u sezoni 2019/20. Nakon odlično odrađenih priprema konačno počinje dugo očekivano prvenstvo u kojem je cilj osigurati ostanak u trećeligaškom društvu.

PRIJE POČETKA PRVENSTVA NAŠI SENIORI ODIGRALI POSLJEDNJU PRIPREMNU UTAKMICU U KUTINI

Jučer su naši seniori imali jedan lijepi izlet koji je iskorišten za posljednju provjeru prije početka prvenstva i odigrali prijateljski susret sa HNŠK Moslavinom iz Kutine.

USPJEŠNO ZAVRŠEN TURNIR/LIGA U JAZBINI ZA GODIŠTE 2007. I 2008.

Dana 16. veljače, je završen turnir/liga u Jazbini na kojem su naša dva godišta uspješno nastupila.

NAŠI KADETI OSVOJILI ZIMSKI TURNIR JUNIORA I KADETA

Naši su kadeti osvojili zimski turnir juniora i kadeta.

Na  NC Pongračevo u organizaciji NK Sloga, odigran je zimski turnir juniora i kadeta.

Više u nastavku obavijesti.

ZDRASTVENI PREGLED ZA SPORTAŠE

Poštovani roditelji i igrači,

u nastavku obavijesti su preostali termini za liječničke preglede u Borovju pa Vas molimo da što prije rezervirate termin kako bi mogli na vrijeme dostaviti listu u Polikliniku Zagreb-Borovje.

VIKEND RASPORED

U Turnirima je dodan vikend raspored  za 1.-2.2.2020.

RADOVI U NK ŠPANSKOM

Poštovani članovi, prijatelji, roditelji, navijači i simpatizeri NK Špansko

Ovim putem izvješćujemo vas kako su započeli pripremni radovi za postavljanje novih kontejnera u našem Klubu.

Detalji u nastavku obavijesti.

Dodan je vikend raspored

Dodan je vikend raspored na stranici Turniri.

Dodan je raspored treninga za tjedan 20.1-26.1-2020.

Adresa: Slavka Batušića 2, Špansko - Zagreb, Hrvatska, E-mail: nogometni.klub.spansko1958@nkspansko.hr ,

Tel: 01/ 3894-325

NK ŠPANSKO .