NK Špansko – NK Vinogradar (subota 15:00)

Poštovani članovi, roditelji, prijatelji i navijači pozivamo vas da podržite seniore NK Špansko u utakmici 16.kola 3. HNL Središte u sezoni 2019/20. Nakon odlično odrađenih priprema konačno počinje dugo očekivano prvenstvo u kojem je cilj osigurati ostanak u trećeligaškom društvu.

NK Špansko je u finišu jesenskog dijela prvenstva uspjelo u posljednjih šest (6) kola osvojit dragocjenih jedanaest (11) bodova te se maknuti sa začelja prvenstvene ljestvice te se sada nalazi na jedanaestom mjestu sa 17 bodova.

Utakmica se igra u subotu 29.02.2020. godine u 15:00 sati a protivnik je NK Vinogradar iz Jastrebarskog.

Pozivamo vas sve da se nakon utakmice i naravno pobjede naših seniora pridružite druženju i roštilju koji je osigurao jedan od sponzora kluba.

NK ŠPANSKO

Adresa: Slavka Batušića 2, Špansko - Zagreb, Hrvatska, E-mail: nogometni.klub.spansko1958@nkspansko.hr ,

Tel: 01/ 3894-325

NK ŠPANSKO .