Špansko izgubilo bodove u sudačkoj nadoknadi

Sudačka nadoknada od 4 minute se pokazala kobna za nogometaše Španskog. Naime, u 93. minuti gostujući igrač Pejić je nakon izvedenog kornera postigao pobjedonosni gol za goste.

Špansko je povelo u 39. minuti pogotkom Liua i tada se pokazalo da će gosti iz Mladine imati težak posa s jako motiviranom mladom momčadi Španskog. Nažalost iskustvo igrača Vinogradara se pokazalo kao presudno u ovoj utakmici. Dva kornera, dva zgoditka. To je bila formula njihove pobjede. Špansko se pokazalo kao dobra i čvrsta momčad te je uz veliku motiviranost moglo izvući i bolji rezultat jer su osim postignutog gola imali i još jednu odličnu priliku kada je Gale pogodio prečku.

ŠPANSKO-VINOGRADAR 1:2 (1:0) Strijelci: 1:0 - Liu (39), 1:1 - Ivkovćić (57), 1:2 - Prijić (90+3). Gledatelja 200.

NK ŠPANSKO: Jagatić, Lagundžić, Ivezić, Živković , Samodol, Liu (od 78. Zebić), Glavinić, Marković, Gale (od 70. Skansi), Koletić, Pavlic(od 90+1 Sabolović). Trener: Mihovil Vukelić

NK VINOGRADAR: Bašić , Pecolaj, Ivkovčić, Torbica (od 20. Filipović), Mislimi, Kovačić, Ivetić, Povoljnjak (od 75. Rašić), Čakarić, Kelava (od 81. Povrženić), Prijić. Trener: Bračun

Adresa: Slavka Batušića 2, Špansko - Zagreb, Hrvatska, E-mail: nogometni.klub.spansko1958@nkspansko.hr ,

Tel: 01/ 3894-325