Natječaj za davanje u zakup poslovnog prostora

NK ŠPANSKO , S.Batušića 2 , ZAGREB

raspisuje

N a t j e č a j

za davanje u zakup poslovnog prostora površine oko 100 m2 sa pripadajućom terasom namjenjenog ugostiteljskom sadržaju na adresi SRC Špansko na adresi S.Batišića 2.

Zainteresirane pravne i fizičke osobe mogu sve potrebne podatke dobiti na adresi kluba odnosno u tajništvu kluba ili na tel tajnika kluba 091 1525 424.

Ponude u zatvorenim kuvertama mogu se podnijeti najkasnije do 27.12.2017. godine putem Hrvatske pošte ili u Tajništvu kluba , Slavka Batušića 2 , 10000 Zagreb uz napomenu "natječaj za zakup ugostiteljskog prostora".

Najpovoljnijom će se smatrati ponuda koja će predvidjeti najraznovrsniji i najkvalitetniji asortiman usluga , uz najpovoljnije zakupne uvjete.

S najpovoljnijim ponuditeljem Klub će skolpiti ugovor o zakupu na vrijeme 1+2 godine.
Klub si pridržava pravo da odustane od objavljenog natječaja bez obrazloženja razloga zbog kojih će to učiniti i bez ikakve odgovornosti prema sudionicima u natjećaju.

Upravni odbor NK Špansko